sprobuj na wlasnej skorze czym jest escape room

Aktywna rozrywka – escape room

Coraz częściej w większych miastach można natrafić na najróżniejsze organizowane zabawy dla grup. Dużą popularnością cieszy się tak zwany pokój zagadek albo inaczej mówiąc escape room, ponieważ oferuje wciągającą rozrywkę, która wymaga zarówno logicznego jak i szybkiego myślenia oraz spostrzegawczości.

Escape game to wciągająca gra na czas

Zasady są proste: wchodzimy do pomieszczenia, zostajemy zamknięci i musimy się stamtąd wydostać przed upływem czasu. Podczas zabawy czekają na nas liczne łamigłówki i zagadki, przygotowane zarówno z myślą o samotnej zabawie, jak i pracy zespołowej. Oferta jest bardzo obfita. Często atrakcje są przygotowywane tematycznie. Jeden pokój to ucieczka z więzienia, w innym uciekamy ze statku kosmicznego, a gdzie indziej stajemy przed zadaniem wydostania się ze starożytnej piramidy.

Gdzie Kraków ma najlepszy escape room?

Mieszkając w tak dużym mieście, jak Kraków, bez trudu możemy wyszukać pokój zagadek. Większość tego typu miejsc posiada własne strony internetowe oraz profile na Facebooku, prezentujące cenniki i rodzaje pokoi. Są również rozmaite portale gdzie znajdziemy oceny i opisy wszystkich escape roomów dostępnych w całym Krakowie. Osobiście polecam: Escape Room Kraków | www.LostRoom.pl

Pokój zagadek to gra logiczna

Escape room stanowi świetną rozrywkę dla ludzi spragnionych nowych wrażeń. Pokój zagadek stanowi idealne wyzwanie testujące naszą zdolność logicznego myślenia i umiejętność pracy w zespole. Może to być atrakcyjna okazja nawet dla pracodawców w ramach budowania więzi w zespole. Odwiedzając Kraków warto skorzystać z okazji i odwiedzić escape room w ramach rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *