rolety - żaluzje - Kraków - Krakżal - na wymiar

Co lepsze – żaluzje czy rolety?

Okna są bardzo ważnym elementem naszego domu. To dzięki nim widzimy co dzieje się na zewnątrz. Jeśli cenimy sobie naszą prywatność powinniśmy zamontować w nich żaluzje lub rolety. Zwykłe zasłony mogą być zbyt cienkie, aby zapewnić nam całkowitą ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów lub mocnymi promieniami słońca, stąd taka popularność właśnie rolet i żaluzji.

Wybór żaluzji jest ogromny – mogą być pionowe lub poziome, choć te pionowe są stosowane głównie w biurach czy szkołach. Zwykle są wykonane z aluminium lub drewna i znajdują się po wewnętrznej części szyby. Ich zaletą jest możliwość płynnej regulacji zasłaniania, co daje różny efekt rozproszenia światła.

Jednak w ostatnich czasach to roletom przypisuje się największą popularność. Jeśli lubimy światło słoneczne, możemy wybrać transparentne. W innym wypadku warto zdecydować się na półzaciemniające lub całkowicie zaciemniające. Największym hitem wśród rolet są jednak te z efektem dzień i noc, o regulowanym dopływie światła. Możemy więc wedle własnego uznania wybrać jaki efekt nasłonecznienia chcemy uzyskać w swoim mieszkaniu.

Niewątpliwą zaletą rolet jest również ich łatwość czyszczenia, funkcjonalność oraz unikalny i nowoczesny wygląd. Istnieje wiele firm zajmujących się produkcją (również na wymiar) i montażem rolet i żaluzji. Każda ma w swojej ofercie gamę kolorów i wzorów, aby idealnie dopasować się do gustu klienta. Nie musimy więc rezygnować z własnego stylu i możemy dobrać je do wystroju naszego mieszkania. Jedną z częściej polecanych i wysoko ocenianych jest Krakżal Kraków – http://wolakrakzal.com.pl/ – w tym krakowskim salonie zamówimy żaluzje i rolety wielu typów, a najważniejsze, że wszystkie produkty są wysokiej jakości i wytwarzane na wymiar!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *