tarta z malinami

Tarta na słodko podbije Twoje podniebienie

Letnie upały, które rozpoczęły się w zeszłym tygodniu, zdecydowanie nie sprzyjają spędzaniu wielu godzin w kuchni. Pieczenie, nawet jeśli robimy to z pasją, jest pracą która pochłania sporo czasu. Jest jednak metoda na to, żeby na naszym stole w niedzielne popołudnie pojawił się słodki wyrób domowy. Nie wymaga on wiele wysiłku i jest najprostszym z ciast.

Mam na myśli kruchy spód w okrągłej formie, nadzienie najlepiej przykryte serem lub bezą. Wszystko to zapieczone w piekarniku i podane na ciepło. O czym mowa? Tarta! Może być podawana na słono lub w postaci tarty na słodko. Przepisy na tarty są wszędzie. Internet oszalał na ich punkcie, ponieważ czas potrzebny do ich wykonania jest dużo krótszy niż przygotowanie tradycyjnych wypieków. Polecam poszukać przepisów na: delektujemy.pl/przepisy-na-ciasta/tarty/tarty-slodkie/.

Tarty na słodko mogą być podawane również zupełnie bez użycia piekarnika co świetnie sprawdza się na wyjazdach. Spędzamy czas na działce, często bez piekarnika. Jedyną formą odgrzewania jedzenia jest grill. Wtedy z pomocą przychodzi przepis na owocowe tarty na słodko, które nie wymagają posiadania piekarnika. Robi się je szybko. Skład takiego deseru jest prosty, co jest zdecydowanie lepiej przyswajane przez nasz organizm w upały.

Możemy używać do niej dowolnych owoców, choć oczywistym wyborem wydają się te, które aktualnie możemy kupić lub zbierać na własnej działce. Sezon malinowy w pełni! Przepisy na tarty możemy więc dowolnie modyfikować według własnego uznania. Nie ograniczajmy naszej kreatywności do pomysłów podpatrzonych w sieci. Dajmy się ponieść fantazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *